
Foto: Wim Schuitema (2025)

Foto: Wim Schuitema (2025)

Foto: Wim Schuitema (2025)

Foto: Wim Schuitema (2025)
| Korps | 04 - Brandweer IJsselland (VRIJ) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 04-12 Vollenhove |
| Roepnummer | 04-1235 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | 04-1235 Tankautospuit |
| Type | TS - Tankautospuit TS08 LD3.250 HD240 T2.000 S**** |
|---|---|
| Merk | MAN |
| Opbouw | HDS brandweertechniek |
| Pomp | Godiva |
| Kenteken | BT-VD-85 |
| Bouwjaar | 2008 |
| Dienstjaren | 2012 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 239 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 9.360 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 5.640 kg |
| Massa maximaal | 15.000 kg |
| Massa rijklaar | 9.472 kg |
| Bijzonderheden | 2008-2012 Giethoorn 04-1234 |
|---|