
Foto: Brandweerfotos.nl (2025)
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de redactie
Algemeen
| Korps | 04 - Brandweer IJsselland (VRIJ) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 04-XX Opleidingscentrum BOGO (Hattem) |
| Roepnummer | 04-1182 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
Voertuiggevens
| Type | TS - Tankautospuit TS06 LD**** HD**** T1.500 S**** |
|---|---|
| Merk | DAF |
| Opbouw | Onbekend |
| Pomp | Onbekend |
| Kenteken | 16-BVF-7 |
| Bouwjaar | 2023 |
| Dienstjaren | 2023 t/m heden |
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 264 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig | 7.386 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 8.614 kg |
| Massa maximaal | 16.000 kg |
| Massa rijklaar | 7.486 kg |
Bijzonderheden
| Bijzonderheden |
|---|
