
Foto: Emiel Geerding (2015)
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de redactie
Algemeen
| Korps | 04 - Brandweer IJsselland (VRIJ) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 04-28 Deventer |
| Roepnummer | 04-1610 > 04-1110 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
Voertuiggevens
| Type | WO - Waterongevallenvoertuig |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz Sprinter |
| Opbouw | Visser Leeuwarden |
| Kenteken | 16-BBR-8 |
| Bouwjaar | 2013 |
| Dienstjaren | 2013 t/m heden |
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 190 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | 199 cm |
| Lengte | 695 cm |
Gewichten
| Massa ledig | 3.580 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 1.420 kg |
| Massa maximaal | 5.000 kg |
| Massa rijklaar | 3.680 kg |
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | 2013-2023 Zwolle 04-1610 |
|---|
