03-9041 Tankautospuit (TST-NB)

Foto: Ramon Versteeg
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | TST-NB - Tankautospuit (terreinvaardig natuurbrandbestrijding) |
|---|
| Merk | MAN |
|---|
| Opbouw | Ziegler brandweertechniek |
|---|
| Kenteken | 63-BDN-6 |
|---|
| Bouwjaar | 2014 |
|---|
| Dienstjaren |
2014 t/m heden |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 6 stuks |
|---|
| Vermogen | 340 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | 255 cm |
|---|
| Lengte | 745 cm |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 14.315 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 3.685 kg |
|---|
| Massa maximaal | 18.000 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 14.415 kg |
|---|
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | LD3.000 HD265 T3.000 |
|---|