
Foto: Archief Brandweerforum
02-Tankautospuit Lankhorst (BB-HT-40)
Home » Archief voertuigen » Archief regio 2 - Brandweer Fryslan (VRF) » 02-Tankautospuit Lankhorst (BB-HT-40)

Foto: Archief Brandweerforum
| Korps | 02 - Brandweer Fryslan (VRF) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 02-XX Bedrijfsbrandweer Lankhorst Sneek |
| Roepnummer | AS2 > 704 > 02-6432 > 02-TS Lankhorst |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | TS - Tankautospuit TS08 LD2.800 HD260 T1.500 S**** |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz |
| Opbouw | Ziegler brandweertechniek |
| Pomp | Ziegler brandweertechniek |
| Kenteken | BB-HT-40 |
| Bouwjaar | 1994 |
| Dienstjaren | 2011 t/m 2024 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 241 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 7.350 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 4.650 kg |
| Massa maximaal | 12.000 kg |
| Massa rijklaar | 7.450 kg |
| Bijzonderheden | 1994-2011 Heerenveen AS2 > 704 > 02-6432 Naar oekraine |
|---|