
Foto: Ramon de Jong (2022)

Foto: Ramon Versteeg

Foto: Ramon de Jong (2022)

Foto: Ramon Versteeg
| Korps | 02 - Brandweer Fryslan (VRF) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 02-64 Heerenveen |
| Roepnummer | 02-5708 > 02-6893 > 02-6793 > 02-6893 > 02-7409 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | DA - Dienstauto DA-5 |
|---|---|
| Merk | Volkswagen Tiguan |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | 89-SZK-9 |
| Bouwjaar | 2011 |
| Dienstjaren | 2011 t/m 2025 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 140 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 1.564 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 696 kg |
| Massa maximaal | 2.260 kg |
| Massa rijklaar | 1.664 kg |
| Bijzonderheden | 2011-2014 DA Sneek (02-5708) 2014-2015 DA OvD Oosterwolde (02-6893) 2015-2020 DA OvD Wolvega (02-6793) 2020-2025 DA NNB Heerenveen (02-7409) T.b.v. Specialisme Natuurbrandbeheersing (NBB) |
|---|