
Foto: Wim Schuitema
02-7267 Tankautospuit Vakbekwaamheid (BH-GN-34)
Home » Archief voertuigen » Archief regio 2 - Brandweer Fryslan (VRF) » 02-7267 Tankautospuit Vakbekwaamheid (BH-GN-34)

Foto: Wim Schuitema
| Korps | 02 - Brandweer Fryslan (VRF) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 02-70 Drachten |
| Roepnummer | 755 > TS2 > 02-7132 > 02-7267 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | 02-7267 Tankautospuit Vakbekwaamheid |
| Type | TS - Tankautospuit TS09 LD3.000 HD250 T1.500 S40 |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz |
| Opbouw | Rosenbauer |
| Pomp | Rosenbauer |
| Kenteken | BH-GN-34 |
| Bouwjaar | 1999 |
| Dienstjaren | 1999 t/m 2022 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 241 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 8.630 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 4.870 kg |
| Massa maximaal | 13.500 kg |
| Massa rijklaar | 8.730 kg |
| Bijzonderheden | 1999-2018 Burgum (755 > TS2 > 02-7132) 2018-2020 Giekerk (02-7132) 2020-2022 Reserve regio (02-7132) 2022-2022 Drachten (02-7267) T.b.v. Vakbekwaamheid Noord-Oost |
|---|