
Foto: Archief Brandweerforum
02-7209 Dienstauto (84-ZK-GT)
Home » Archief voertuigen » Archief regio 2 - Brandweer Fryslan (VRF) » 02-7209 Dienstauto (84-ZK-GT)

Foto: Archief Brandweerforum
| Korps | 02 - Brandweer Fryslan (VRF) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 02-42 Dokkum |
| Roepnummer | DA3 > 02-0203 > 02-7209 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | DA - Dienstauto DA-5 |
|---|---|
| Merk | Volkswagen Touran |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | 84-ZK-GT |
| Bouwjaar | 2008 |
| Dienstjaren | 2008 t/m 2026 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 105 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 1.473 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 687 kg |
| Massa maximaal | 2.160 kg |
| Massa rijklaar | 1.573 kg |
| Bijzonderheden | 2008-2023 Leeuwarden (DA3 > 02-0203) 2023-2026 Dokkum (02-7209) Regionaal inzetbaar |
|---|