
02-7206 Dienstauto (99-NF-DB)
Home » Archief voertuigen » Archief regio 2 - Brandweer Fryslan (VRF) » 02-7206 Dienstauto (99-NF-DB)


| Korps | 02 - Brandweer Fryslan (VRF) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 02-42 Dokkum |
| Roepnummer | DA5 > 02-7206 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | DA - Dienstauto DA-4 |
|---|---|
| Merk | Ford |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | 99-NF-DB |
| Bouwjaar | 2003 |
| Dienstjaren | 2003 t/m 2018 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 68 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 1.036 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 524 kg |
| Massa maximaal | 1.560 kg |
| Massa rijklaar | 1.136 kg |
| Bijzonderheden |
|---|