


Foto: Wim Schuitema (2019)



Foto: Wim Schuitema (2019)
| Korps | 02 - Brandweer Fryslan (VRF) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 02-68 Haulerwijk |
| Roepnummer | 02-717 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | TS - Tankautospuit TS09 LD2.500 HD**** T1.800 |
|---|---|
| Merk | Magirus |
| Opbouw | Motorkracht / Magirius |
| Pomp | Onbekend |
| Kenteken | XV-08-38 |
| Bouwjaar | 1966 |
| Dienstjaren | 1966 t/m 1982 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 120 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 5.580 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 5.420 kg |
| Massa maximaal | 11.000 kg |
| Massa rijklaar | 5.680 kg |
| Bijzonderheden | Oldtimer in bezit |
|---|