
Foto: Archief Brandweerforum
02-7098 Verbinding/Commandovoertuig (VX-RH-53)
Home » Archief voertuigen » Archief regio 2 - Brandweer Fryslan (VRF) » 02-7098 Verbinding/Commandovoertuig (VX-RH-53)

Foto: Archief Brandweerforum
| Korps | 02 - Brandweer Fryslan (VRF) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 02-70 Drachten |
| Roepnummer | 19-870 > 02-7098 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | VC - Verbinding/commandovoertuig |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz |
| Opbouw | KPN |
| Kenteken | VX-RH-53 |
| Bouwjaar | 1998 |
| Dienstjaren | 1998 t/m 2016 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 5 stuks |
| Vermogen | 122 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 3.050 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 450 kg |
| Massa maximaal | 3.500 kg |
| Massa rijklaar | 3.150 kg |
| Bijzonderheden |
|---|