
Foto: Archief Brandweerforum
02-7091 Dienstbus Hoofdofficier van Dienst (26-SV-SV)
Home » Archief voertuigen » Archief regio 2 - Brandweer Fryslan (VRF) » 02-7091 Dienstbus Hoofdofficier van Dienst (26-SV-SV)

Foto: Archief Brandweerforum
| Korps | 02 - Brandweer Fryslan (VRF) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 02-70 Drachten |
| Roepnummer | 19-931 > 02-7091 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | 02-7091 Dienstbus Hoofdofficier van Dienst (06-SLT-4) |
| Type | HOvD - Hoofd Officier van Dienst |
|---|---|
| Merk | Volkswagen Transporter |
| Opbouw | Visser Leeuwarden |
| Kenteken | 26-SV-SV |
| Bouwjaar | 2006 |
| Dienstjaren | 2006 t/m 2012 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 5 stuks |
| Vermogen | 130 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 2.429 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 371 kg |
| Massa maximaal | 2.800 kg |
| Massa rijklaar | 2.529 kg |
| Bijzonderheden |
|---|