
Foto’s: Wim Schuitema
02-7083 Haakarmvoertuig (VX-19-NJ)
Home » Archief voertuigen » Archief regio 2 - Brandweer Fryslan (VRF) » 02-7083 Haakarmvoertuig (VX-19-NJ)

Foto’s: Wim Schuitema
| Korps | 02 - Brandweer Fryslan (VRF) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 02-70 Drachten |
| Roepnummer | 868 > HA-BUIT > 02-5681 > 02-5682 > 02-7083 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | HA - Haakarmvoertuig |
|---|---|
| Merk | DAF |
| Opbouw | LeeBur |
| Kenteken | VX-19-NJ |
| Bouwjaar | 1993 |
| Dienstjaren | 1993 t/m 2022 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 212 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | 250 cm |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 7.210 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 10.990 kg |
| Massa maximaal | 18.200 kg |
| Massa rijklaar | 7.310 kg |
| Bijzonderheden | 1993-2004 Sneek (868) 2004-2011 Buitenpost (HA-BUIT) 2011-2014 Bolsward (02-5681) 2014-2019 Bolsward (02-5682) 2019-2022 Drachten (02-7083) |
|---|