02-7033 Tankautospuit (BD-HT-13)
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | TS - Tankautospuit
TS08 LD3.300 HD300 T1.800 S40 |
|---|
| Merk | Dennis Rapier |
|---|
| Opbouw | John Dennis Aluminium |
|---|
| Pomp | Godiva |
|---|
| Kenteken | BD-HT-13 |
|---|
| Bouwjaar | 1995 |
|---|
| Dienstjaren |
1995 t/m 2016 |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 6 stuks |
|---|
| Vermogen | 258 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | Onbekend |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 7.550 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 4.450 kg |
|---|
| Massa maximaal | 12.000 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 7.650 kg |
|---|
Bijzonderheden