02-7004 Dienstauto (84-NLB-9)

Foto: Wim Schuitema
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | DA - Dienstauto
DA-5 |
|---|
| Merk | Volkswagen Polo |
|---|
| Opbouw | Onbekend |
|---|
| Kenteken | 84-NLB-9 |
|---|
| Bouwjaar | 2010 |
|---|
| Dienstjaren |
2010 t/m 2021 |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 4 stuks |
|---|
| Vermogen | 90 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | Onbekend |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 1.057 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 593 kg |
|---|
| Massa maximaal | 1.650 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 1.157 kg |
|---|
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | 2010-2018 Dokkum (02-7205)
2018-2021 Drachten (02-7004)
|
|---|