



Foto’s: Ramon Versteeg




Foto’s: Ramon Versteeg
| Korps | 02 - Brandweer Fryslan (VRF) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 02-69 Beetsterzwaag |
| Roepnummer | TS-Beetsterzwaag > 02-6931 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | 02-6931 Tankautospuit |
| Type | TS - Tankautospuit TS08 LD2.800 HD265 T2.400 S40 |
|---|---|
| Merk | Volvo |
| Opbouw | Ziegler brandweertechniek |
| Pomp | Ziegler brandweertechniek |
| Kenteken | BT-RX-83 |
| Bouwjaar | 2008 |
| Dienstjaren | 2008 t/m 2024 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 307 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 10.820 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 7.780 kg |
| Massa maximaal | 18.600 kg |
| Massa rijklaar | 10.955 kg |
| Bijzonderheden |
|---|