
02-6901 Dienstauto (10-TL-SB)
Home » Archief voertuigen » Archief regio 2 - Brandweer Fryslan (VRF) » 02-6901 Dienstauto (10-TL-SB)


| Korps | 02 - Brandweer Fryslan (VRF) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 02-69 Gorredijk |
| Roepnummer | 19-693 > 02-6801 > 02-6901 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | 02-6904 Dienstbus |
| Type | DA - Dienstauto DA-5 |
|---|---|
| Merk | KIA |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | 10-TL-SB |
| Bouwjaar | 2006 |
| Dienstjaren | 2006 t/m 2019 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 140 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 1.959 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 641 kg |
| Massa maximaal | 2.600 kg |
| Massa rijklaar | 2.059 kg |
| Bijzonderheden | 2006-2010 Oosterwolde (19-693) 2010-2014 Oosterwolde (02-6801) 2014-2019 Gorredijk (02-6901) |
|---|