
Foto: Archief Brandweerforum
02-6834 Tankautospuit (VT-74-GV)
Home » Archief voertuigen » Archief regio 2 - Brandweer Fryslan (VRF) » 02-6834 Tankautospuit (VT-74-GV)

Foto: Archief Brandweerforum
| Korps | 02 - Brandweer Fryslan (VRF) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 02-68 Oosterwolde |
| Roepnummer | OW4 > 19-717 > 02-6831 > 02-6834 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | 02-6834 Tankautospuit Terreinvaardig (BG-SN-36) |
| Type | TS - Tankautospuit TS08 LD3.250 HD240 T1.900 S40 |
|---|---|
| Merk | DAF |
| Opbouw | Mucar |
| Pomp | Godiva |
| Kenteken | VT-74-GV |
| Bouwjaar | 1993 |
| Dienstjaren | 1993 t/m 2015 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 162 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 8.310 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 2.690 kg |
| Massa maximaal | 11.000 kg |
| Massa rijklaar | 8.410 kg |
| Bijzonderheden | 1993-2010 Haulerwijk (OW4 > 19-717 > 02-6831) Opgevolgd door de 02-6831 https://brandbase.hetbrandweerforum.nl/voertuigen/02-6831-tankautospuit/ 2010-2015 Oosterwolde (02-6834) |
|---|