02-6572 Hulpverleningsvoertuig (BD-DL-72)

Foto: Wim Schuitema
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | HV - Hulpverleningsvoertuig
HV-2 |
|---|
| Merk | Iveco |
|---|
| Opbouw | Onbekend |
|---|
| Kenteken | BD-DL-72 |
|---|
| Bouwjaar | 1995 |
|---|
| Dienstjaren |
1995 t/m 2018 |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 4 stuks |
|---|
| Vermogen | 136 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | 235 cm |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 5.710 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 990 kg |
|---|
| Massa maximaal | 6.700 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 5.810 kg |
|---|
Bijzonderheden