
Foto: Archief Brandweerforum
02-6506 Dienstauto (97-SNF-7)
Home » Archief voertuigen » Archief regio 2 - Brandweer Fryslan (VRF) » 02-6506 Dienstauto (97-SNF-7)

Foto: Archief Brandweerforum
| Korps | 02 - Brandweer Fryslan (VRF) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 02-57 Sneek |
| Roepnummer | 02-6505 > 02-6506 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | DA - Dienstauto DA-5 |
|---|---|
| Merk | Volkswagen Polo |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | 97-SNF-7 |
| Bouwjaar | 2011 |
| Dienstjaren | 2011 t/m 2026 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 3 stuks |
| Vermogen | 75 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 1.032 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 588 kg |
| Massa maximaal | 1.620 kg |
| Massa rijklaar | 1.132 kg |
| Bijzonderheden | 2011-2018 Joure (02-6506) 2018-2026 Sneek (02-6505) Regionaal inzetbaar |
|---|