02-6501 Dienstbus (13-PP-DS)

Foto: Wim Schuitema
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | DB - Dienstbus
DB-9 |
|---|
| Merk | Citroën |
|---|
| Opbouw | Onbekend |
|---|
| Kenteken | 13-PP-DS |
|---|
| Bouwjaar | 2004 |
|---|
| Dienstjaren |
2004 t/m 2012 |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | Onbekend |
|---|
| Vermogen | Onbekend |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | Onbekend |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 2.195 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 1.105 kg |
|---|
| Massa maximaal | 3.300 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 2.295 kg |
|---|
Bijzonderheden