02-6493 Dienstauto Officier van Dienst (94-JJR-5)

Foto: Wim Schuitema
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | OvD - Officier van Dienst |
|---|
| Merk | Mitsubishi |
|---|
| Opbouw | Onbekend |
|---|
| Kenteken | 94-JJR-5 |
|---|
| Bouwjaar | 2009 |
|---|
| Dienstjaren |
2009 t/m 2021 |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 4 stuks |
|---|
| Vermogen | 170 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | Onbekend |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 2.230 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 800 kg |
|---|
| Massa maximaal | 3.030 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 2.330 kg |
|---|
Bijzonderheden