
Foto: Archief Brandweerforum
02-6488 Bijzonder Materieel (68-BFR-9)
Home » Archief voertuigen » Archief regio 2 - Brandweer Fryslan (VRF) » 02-6488 Bijzonder Materieel (68-BFR-9)

Foto: Archief Brandweerforum
| Korps | 02 - Brandweer Fryslan (VRF) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 02-64 Heerenveen |
| Roepnummer | 02-6488 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | BM - Bijzonder Materieel |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | 68-BFR-9 |
| Bouwjaar | 1989 |
| Dienstjaren | 2015 t/m 2025 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 164 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 7.635 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 3.365 kg |
| Massa maximaal | 11.000 kg |
| Massa rijklaar | 7.735 kg |
| Bijzonderheden |
|---|