02-6484 Haakarmvoertuig (VF-62-BR)

Foto: Wim Schuitema
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | HA - Haakarmvoertuig |
|---|
| Merk | Mercedes-Benz |
|---|
| Opbouw | Onbekend |
|---|
| Kenteken | VF-62-BR |
|---|
| Bouwjaar | 1989 |
|---|
| Dienstjaren |
1989 t/m 2012 |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 8 stuks |
|---|
| Vermogen | 250 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | 250 cm |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 8.190 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 9.310 kg |
|---|
| Massa maximaal | 17.500 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 8.290 kg |
|---|
Bijzonderheden