02-6482 Haakarmvoertuig (BB-VD-48)

Foto: Wim Schuitema
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | HA - Haakarmvoertuig |
|---|
| Merk | Volvo |
|---|
| Opbouw | Onbekend |
|---|
| Kenteken | BB-VD-48 |
|---|
| Bouwjaar | 1995 |
|---|
| Dienstjaren |
1995 t/m 2024 |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 6 stuks |
|---|
| Vermogen | 212 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | 250 cm |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 7.460 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 10.740 kg |
|---|
| Massa maximaal | 18.200 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 7.560 kg |
|---|
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | 1995-2011 Regionaal (HA3 > 869 > 02-6482)
2011-2019 Heerenveen (02-6483)
2019-heden Heerenveen (02-6482)
|
|---|