02-6472 Hulpverleningsvoertuig (BF-PS-80)

Foto: Wim Schuitema
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | HV - Hulpverleningsvoertuig
HV-2 |
|---|
| Merk | MAN |
|---|
| Opbouw | Onbekend |
|---|
| Kenteken | BF-PS-80 |
|---|
| Bouwjaar | 1997 |
|---|
| Dienstjaren |
1997 t/m 2019 |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 4 stuks |
|---|
| Vermogen | 155 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | 235 cm |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 5.560 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 2.840 kg |
|---|
| Massa maximaal | 8.400 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 5.660 kg |
|---|
Bijzonderheden