02-6435 Tankautospuit (BP-XR-45)

Foto: Wim Schuitema
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | TS - Tankautospuit
TS07 LD3.000 HD240 T1.500 S**** |
|---|
| Merk | MAN |
|---|
| Opbouw | HDS brandweertechniek |
|---|
| Pomp | Godiva |
|---|
| Kenteken | BP-XR-45 |
|---|
| Bouwjaar | 2005 |
|---|
| Dienstjaren |
2005 t/m 2022 |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 6 stuks |
|---|
| Vermogen | 245 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | 245 cm |
|---|
| Lengte | 685 cm |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 4.030 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 9.470 kg |
|---|
| Massa maximaal | 13.500 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 4.130 kg |
|---|
Bijzonderheden