02-6433 Tankautospuit (BJ-DJ-89)

Foto: Wim Schuitema
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | TS - Tankautospuit
TS08 LD3.000 HD250 T1.500 S40 |
|---|
| Merk | MAN |
|---|
| Opbouw | Rosenbauer |
|---|
| Pomp | Rosenbauer |
|---|
| Kenteken | BJ-DJ-89 |
|---|
| Bouwjaar | 2000 |
|---|
| Dienstjaren |
2000 t/m 2020 |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 6 stuks |
|---|
| Vermogen | 220 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | 248 cm |
|---|
| Lengte | 710 cm |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 10.320 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 4.180 kg |
|---|
| Massa maximaal | 14.500 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 10.420 kg |
|---|
Bijzonderheden