02-6401 Dienstbus (91-HBZ-2)

Foto: Wim Schuitema
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | DB - Dienstbus
DB-9 |
|---|
| Merk | Volkswagen Transporter |
|---|
| Opbouw | Onbekend |
|---|
| Kenteken | 91-HBZ-2 |
|---|
| Bouwjaar | 2009 |
|---|
| Dienstjaren |
2009 t/m 2020 |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 5 stuks |
|---|
| Vermogen | 130 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | Onbekend |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 1.989 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 1.211 kg |
|---|
| Massa maximaal | 3.200 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 2.089 kg |
|---|
Bijzonderheden