02-6332 Tankautospuit (VT-08-KX)
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | TS - Tankautospuit
TS09 LD2.800 HD260 T1.500 S40 |
|---|
| Merk | Volvo |
|---|
| Opbouw | Ziegler brandweertechniek |
|---|
| Pomp | Ziegler brandweertechniek |
|---|
| Kenteken | VT-08-KX |
|---|
| Bouwjaar | 1992 |
|---|
| Dienstjaren |
1992 t/m 2011 |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 6 stuks |
|---|
| Vermogen | 179 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | Onbekend |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 7.220 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 6.780 kg |
|---|
| Massa maximaal | 14.000 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 7.320 kg |
|---|
Bijzonderheden