02-6301 Personeel/Materiaalvoertuig (73-BJ-GN)

Foto: Wim Schuitema
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | PM - Personen/materialen voertuig
PM-6 |
|---|
| Merk | Volkswagen |
|---|
| Opbouw | Onbekend |
|---|
| Kenteken | 73-BJ-GN |
|---|
| Bouwjaar | 2003 |
|---|
| Dienstjaren |
2003 t/m 2020 |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 5 stuks |
|---|
| Vermogen | 109 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | 193 cm |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 1.915 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 1.585 kg |
|---|
| Massa maximaal | 3.500 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 2.015 kg |
|---|
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | 2003-2020 Grou |
|---|