02-6131 Tankautospuit (BG-NZ-64)

Foto: Wim Schuitema
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | TS - Tankautospuit
TS08 LD2.800 HD265 T1.500 S40 |
|---|
| Merk | DAF |
|---|
| Opbouw | Ziegler brandweertechniek |
|---|
| Pomp | Ziegler brandweertechniek |
|---|
| Kenteken | BG-NZ-64 |
|---|
| Bouwjaar | 1998 |
|---|
| Dienstjaren |
1998 t/m 2019 |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 6 stuks |
|---|
| Vermogen | 232 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | 240 cm |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 9.320 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 3.680 kg |
|---|
| Massa maximaal | 13.000 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 9.420 kg |
|---|
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | 1998-2018 Leeuwarden (AS1 > 644 > TS1 > 02-6131)
2018-2019 Leeuwarden (02-6164)
|
|---|