
Foto: Archief Brandweerforum
02-6106 Dienstauto (69-LJX-7)
Home » Archief voertuigen » Archief regio 2 - Brandweer Fryslan (VRF) » 02-6106 Dienstauto (69-LJX-7)

Foto: Archief Brandweerforum
| Korps | 02 - Brandweer Fryslan (VRF) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 02-61 Leeuwarden Hoofdpost |
| Roepnummer | PM6 > 02-6106 |
| Voorganger | PM6 Dienstauto (70-LS-VX) |
| Opvolger | 02-6106 Dienstauto |
| Type | DA - Dienstauto DA-5 |
|---|---|
| Merk | Volkswagen Polo |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | 69-LJX-7 |
| Bouwjaar | 2010 |
| Dienstjaren | 2010 t/m 2020 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 90 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 1.057 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 593 kg |
| Massa maximaal | 1.650 kg |
| Massa rijklaar | 1.157 kg |
| Bijzonderheden |
|---|