
Foto: Archief Brandweerforum
02-6103 Dienstbus (70-NP-DG)
Home » Archief voertuigen » Archief regio 2 - Brandweer Fryslan (VRF) » 02-6103 Dienstbus (70-NP-DG)

Foto: Archief Brandweerforum
| Korps | 02 - Brandweer Fryslan (VRF) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 02-61 Leeuwarden Hoofdpost |
| Roepnummer | 696 > PM2 > 02-6103 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | 02-6103 Dienstbus (07-SLZ-3) |
| Type | DB - Dienstbus DB-7 |
|---|---|
| Merk | Volkswagen Transporter |
| Opbouw | Visser Leeuwarden |
| Kenteken | 70-NP-DG |
| Bouwjaar | 2004 |
| Dienstjaren | 2004 t/m 2011 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 86 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 2.030 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 770 kg |
| Massa maximaal | 2.800 kg |
| Massa rijklaar | 2.130 kg |
| Bijzonderheden |
|---|