02-5735 Tankautospuit (BG-PV-51)
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | TS - Tankautospuit
TS08 LD3.250 HD250 T1.800 |
|---|
| Merk | Dennis Rapier |
|---|
| Opbouw | John Dennis Aluminium |
|---|
| Pomp | Godiva |
|---|
| Kenteken | BG-PV-51 |
|---|
| Bouwjaar | 1998 |
|---|
| Dienstjaren |
1998 t/m 2015 |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 6 stuks |
|---|
| Vermogen | 257 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | Onbekend |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 9.670 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 2.330 kg |
|---|
| Massa maximaal | 12.000 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 9.770 kg |
|---|
Bijzonderheden