02-5650 Hoogwerker (BL-PZ-90)


Foto’s: Wim Schuitema
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | HW - Hoogwerker
HW-27 |
|---|
| Merk | Mercedes-Benz |
|---|
| Opbouw | Bronto skylift |
|---|
| Kenteken | BL-PZ-90 |
|---|
| Bouwjaar | 2001 |
|---|
| Dienstjaren |
2002 t/m 2020 |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 6 stuks |
|---|
| Vermogen | 279 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | 255 cm |
|---|
| Lengte | 895 cm |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 17.740 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 1.760 kg |
|---|
| Massa maximaal | 19.500 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 17.840 kg |
|---|
Bijzonderheden