02-5607 Gereedschaps/Materiaalvoertuig (BB-NB-21)


Foto: Wim Schuitema
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | GM - Gereedschappen/Materialen voertuig |
|---|
| Merk | Mercedes-Benz |
|---|
| Opbouw | Onbekend |
|---|
| Kenteken | BB-NB-21 |
|---|
| Bouwjaar | 1995 |
|---|
| Dienstjaren |
1995 t/m 2019 |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 5 stuks |
|---|
| Vermogen | 98 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | 200 cm |
|---|
| Lengte | 630 cm |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 3.690 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 910 kg |
|---|
| Massa maximaal | 4.600 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 3.790 kg |
|---|
Bijzonderheden