02-5031 Tankautospuit (BH-PV-03)

Foto: Ramon Versteeg

Foto: Wim Schuitema
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | TS - Tankautospuit
TS08 LD2.800 HD265 T1.500 null null |
|---|
| Merk | DAF |
|---|
| Opbouw | Ziegler brandweertechniek |
|---|
| Pomp | Ziegler brandweertechniek |
|---|
| Kenteken | BH-PV-03 |
|---|
| Bouwjaar | 2000 |
|---|
| Dienstjaren |
2000 t/m 2018 |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 6 stuks |
|---|
| Vermogen | 213 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | 250 cm |
|---|
| Lengte | 693 cm |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 7.280 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 7.720 kg |
|---|
| Massa maximaal | 15.000 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 7.380 kg |
|---|
Bijzonderheden