02-4901 Personeels/Materiaalwagen (VG-22-XS)

Foto: Wim Schuitema
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | PM - Personen/materialen voertuig
PM-3 |
|---|
| Merk | Ford |
|---|
| Opbouw | Onbekend |
|---|
| Kenteken | VG-22-XS |
|---|
| Bouwjaar | 1990 |
|---|
| Dienstjaren |
2010 t/m 2017 |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 4 stuks |
|---|
| Vermogen | 68 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | 197 cm |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 1.760 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 1.320 kg |
|---|
| Massa maximaal | 3.080 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 1.860 kg |
|---|
Bijzonderheden