
Foto: Ramon Versteeg (2018)

Foto: Wim Schuitema

Foto: Ramon Versteeg (2018)

Foto: Wim Schuitema
| Korps | 02 - Brandweer Fryslan (VRF) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 02-46 Harlingen |
| Roepnummer | 02-4650 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | 02-4650 Hoogwerker |
| Type | HW - Hoogwerker HW-25 |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz Ecoliner |
| Opbouw | Bronto skylift |
| Kenteken | BL-RD-76 |
| Bouwjaar | 2001 |
| Dienstjaren | 2001 t/m 2019 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 279 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | 250 cm |
| Lengte | 900 cm |
| Massa ledig | 17.720 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 1.780 kg |
| Massa maximaal | 19.500 kg |
| Massa rijklaar | 17.820 kg |
| Bijzonderheden |
|---|