02-4332 Tankautospuit (BD-XJ-03)
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | TS - Tankautospuit
TS08 LD3.250 HD250 T2.000 S40 |
|---|
| Merk | Dennis Rapier |
|---|
| Opbouw | Onbekend |
|---|
| Pomp | Hale |
|---|
| Kenteken | BD-XJ-03 |
|---|
| Bouwjaar | 1996 |
|---|
| Dienstjaren |
1996 t/m 2013 |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 6 stuks |
|---|
| Vermogen | 258 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | Onbekend |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 9.240 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 2.760 kg |
|---|
| Massa maximaal | 12.000 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 9.340 kg |
|---|
Bijzonderheden