
Foto: Ramon Versteeg (2016)

Foto: Wim Schuitema

Foto: Ramon Versteeg (2016)

Foto: Wim Schuitema
| Korps | 02 - Brandweer Fryslan (VRF) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 02-40 Nes |
| Roepnummer | 615 > 02-4033 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | 02-4043 Tankautospuit |
| Type | TS - Tankautospuit TS06 LD2.800 HD265 T2.000 S40 |
|---|---|
| Merk | DAF |
| Opbouw | Ziegler brandweertechniek |
| Pomp | Ziegler brandweertechniek |
| Kenteken | BY-96-GB |
| Bouwjaar | 1987 |
| Dienstjaren | 1987 t/m 2022 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 205 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | 250 cm |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 8.920 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 6.080 kg |
| Massa maximaal | 15.000 kg |
| Massa rijklaar | 9.020 kg |
| Bijzonderheden |
|---|