
Foto: Ramon Versteeg (2016)
02-4032 Tankautospuit (BN-BS-17)
Home » Archief voertuigen » Archief regio 2 - Brandweer Fryslan (VRF) » 02-4032 Tankautospuit (BN-BS-17)

Foto: Ramon Versteeg (2016)
| Korps | 02 - Brandweer Fryslan (VRF) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 02-40 Nes |
| Roepnummer | 616 > 02-4032 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | 02-4233 Tankautospuit (BH-PV-01) |
| Type | TS - Tankautospuit TS06 LD2.800 HD265 T4.000 S40 |
|---|---|
| Merk | DAF |
| Opbouw | Ziegler brandweertechniek |
| Pomp | Ziegler brandweertechniek |
| Kenteken | BN-BS-17 |
| Bouwjaar | 2002 |
| Dienstjaren | 2002 t/m 2020 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 289 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | 255 cm |
| Lengte | 699 cm |
| Massa ledig | 13.780 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 5.220 kg |
| Massa maximaal | 19.000 kg |
| Massa rijklaar | 13.880 kg |
| Bijzonderheden |
|---|