
Foto: 112FotografieHarlingen (2025)

Foto: Ramon Versteeg (2018)

Foto: Wim Schuitema

Foto: 112FotografieHarlingen (2025)

Foto: Ramon Versteeg (2018)

Foto: Wim Schuitema
| Korps | 02 - Brandweer Fryslan (VRF) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 02-61 Leeuwarden Hoofdpost |
| Roepnummer | 02-5331 > 02-0233 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | 02-0233 Tankautospuit |
| Type | TS - Tankautospuit TS05 LD3.250 HD250 T2.000 S**** |
|---|---|
| Merk | MAN |
| Opbouw | HDS brandweertechniek |
| Pomp | Godiva |
| Kenteken | BX-GG-16 |
| Bouwjaar | 2009 |
| Dienstjaren | 2009 t/m 2025 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 239 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | 245 cm |
| Lengte | 724 cm |
| Massa ledig | 9.915 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 5.085 kg |
| Massa maximaal | 15.000 kg |
| Massa rijklaar | 10.015 kg |
| Bijzonderheden | 2009-2025 Ferwert (02-5331) 2025-2025 Leeuwarden (02-0233) T.b.v. reserve regio Noord-West |
|---|