02-0202 Personeel/Materiaalvoertuig (41-VKX-8)

Foto: Wim Schuitema
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | PM - Personen/materialen voertuig
PM-3 |
|---|
| Merk | Volkswagen Crafter |
|---|
| Opbouw | Onbekend |
|---|
| Kenteken | 41-VKX-8 |
|---|
| Bouwjaar | 2007 |
|---|
| Dienstjaren |
2007 t/m 2022 |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 5 stuks |
|---|
| Vermogen | 109 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | 199 cm |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 1.963 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 1.537 kg |
|---|
| Massa maximaal | 3.500 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 2.063 kg |
|---|
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | 2007-2020 Sint Annaparochie (02-5001)
|
|---|