
Foto: Wim Schuitema (2026)
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de redactie
Algemeen
| Korps | 01 - Brandweer Groningen (HVDG) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 01-29 Winschoten |
| Roepnummer | 01-3082 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
Voertuiggevens
| Type | HA - Haakarmvoertuig |
|---|---|
| Merk | DAF |
| Opbouw | Multilift |
| Kenteken | 86-BTZ-4 |
| Bouwjaar | 2023 |
| Dienstjaren | 2023 t/m heden |
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 408 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig | 11.116 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 16.884 kg |
| Massa maximaal | 28.000 kg |
| Massa rijklaar | 11.216 kg |
Bijzonderheden
| Bijzonderheden |
|---|
