
Foto: Wim Schuitema
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | TS - Tankautospuit
TS07 LD3.000 HD265 T3.000 S120 null |
|---|
| Merk | Volvo |
|---|
| Opbouw | Ziegler brandweertechniek |
|---|
| Pomp | Ziegler brandweertechniek |
|---|
| Kenteken | BX-XF-08 |
|---|
| Bouwjaar | 2010 |
|---|
| Dienstjaren |
2010 t/m heden |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 6 stuks |
|---|
| Vermogen | 306 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | 253 cm |
|---|
| Lengte | 737 cm |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 9.840 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 8.760 kg |
|---|
| Massa maximaal | 18.600 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 9.940 kg |
|---|
Bijzonderheden