

Foto’s: Wim Schuitema (2020)


Foto’s: Wim Schuitema (2020)
| Korps | 01 - Brandweer Groningen (HVDG) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 01-16 Bedum |
| Roepnummer | 01-1631 |
| Voorganger | 01-1631 Tankautospuit (BH-RF-02) |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | TS - Tankautospuit TS07 LD3.000 HD265 T1.600 |
|---|---|
| Merk | DAF |
| Opbouw | Touw |
| Pomp | Onbekend |
| Kenteken | 67-BPF-3 |
| Bouwjaar | 2020 |
| Dienstjaren | 2020 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 325 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 10.070 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 8.930 kg |
| Massa maximaal | 19.000 kg |
| Massa rijklaar | 10.170 kg |
| Bijzonderheden |
|---|