
Foto: Wim Schuitema (2025)

Foto: Wim Schuitema

Foto: Wim Schuitema (2025)

Foto: Wim Schuitema
| Korps | 01 - Brandweer Groningen (HVDG) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 01-15 Winsum |
| Roepnummer | 01-1502 > 01-1586 > 01-0186 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | VK - Verkenningsvoertuig |
|---|---|
| Merk | Opel |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | 8-VBK-37 |
| Bouwjaar | 2009 |
| Dienstjaren | 2009 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 114 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | 190 cm |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 1.875 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 1.070 kg |
| Massa maximaal | 2.945 kg |
| Massa rijklaar | 1.975 kg |
| Bijzonderheden |
|---|