
Foto: Marten van der Ham (2024)
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de redactie
Algemeen
| Korps | 17 - Brandweer Rotterdam-Rijnmond (VRR) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 17-92 VRR Logistiek |
| Roepnummer | 17-9211 |
| Voorganger | 17-9211 Waterongevallenvoertuig (51-DL-HF) |
| Opvolger | Onbekend |
Voertuiggevens
| Type | WO - Waterongevallenvoertuig |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz Sprinter |
| Opbouw | Visser Leeuwarden |
| Kenteken | 98-BKX-1 |
| Bouwjaar | 2018 |
| Dienstjaren | 2018 t/m heden |
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 190 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig | 3.630 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 1.370 kg |
| Massa maximaal | 5.000 kg |
| Massa rijklaar | 3.730 kg |
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | Reserve Waterongevallenvoertuig |
|---|
